Кияни радіють пожежі в метро - "буде привід ремонт зробити"

Дата публікації
Перегляди
3076
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кияни радіють пожежі в метро - "буде привід ремонт зробити"

Після пожежі на станції метро "Осокорки", наче після війни

Постраждала від пожежі станція метро "Осокорки" лякає пасажирів чорними стінами та запахом паленого пластику.

Станція метро "Осокорки" У Києві, через пожежу на якій у середу, 14 березня, на кілька годин була паралізована ціла гілка метро, на часі має жахливий вигляд.

Як повідомляє ТСН, з ламп зняті всі плафони, на платформі немає лавок, а колись білі стіни - у чорній кіптяві, яку за ніч встигли трохи забілити.

В повітрі досі стоїть стійкий запах паленого пластику. Пасажирам доводиться затуляти носа та рухатися швидко. Та дехто все одно затримується: хто розглядає стіни, хто фотографує на пам'ять, а хтось ділиться спогадами про вчорашнє.

"Поїзд стає в тунелі, і всі кричать, що робить. А всі кричать, тому що нема чим дихати. Воно ж пішло туди, за вітром. Там же ж пішли горіти кабелі", - розповів очевидець події, який знаходився у потязі, що під час пожежі саме від'їхав від станції.

Однак попри все пережите, пасажири кажуть, що у метро їздити будуть і далі.

А деякі оптимісти бачать у ситуації лише позитив. "Це буде приводом хоч ремонт зробити... оновити станцію. А то скільки я її пам'ятаю, навіть ліхтарі помити нормально не могли", - розповів один із "постійних відвідувачів".

Метро в кіптяві

Метро в кіптяві

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3076
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація