Кияни закидали "Захарія" порожніми пляшками

Дата публікації
Перегляди
1614
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кияни закидали "Захарія" порожніми пляшками

Для "Захарія" вже роблять нову 450-тонну стрілу / Фото: ТСН.ua

Ремонт "Захарія" обійдеться майже в половину вартості крана - 10-15 млн грн.

В улюбленця киян крана "Захарія" практично відрізали стрілу, а поставити на місце його хочуть до 15 січня.

"Вся стріла крана майже відрізана. Числа до 15-20 ми поставимо перевернутий понтон, на якому кріпилася стріла, в горизонтальне положення. Це дуже складний процес, але швидкий. По суті, понтон, що лежить на боці, треба лише підштовхнути. Після цього з нього відкачаємо воду і відвеземо на завод Ленінська кузня, де для нього вже робиться нова 450-тонна стріла. Сподіваємося, що через 3 місяці він вийде на воду", - розповіли "Сегодня" в керівництві компанії "Планета-міст".

Нагадаємо, 18 листопада у Києві на будівництві Подільського мосту в річку Дніпро завалився кран вагою 3 тис. тонн і вантажопідйомністю близько 700 тонн. Кран "Захарій" - найбільший плавучий кран у Європі.

Наразі триває розслідування кримінальної справи за фактом падіння крану "Захарія". На думку керівництва, це не завадить вже новому крану продовжити роботу. До речі, ремонт обійдеться майже в половину вартості крана - 10-15 млн грн.

Тим часом, на набережну, де лежить кран, продовжують ходити цілими сім'ями, щоб подивитися на "Захарія". Правда в "Планета-міст" вважають, що багатьом з киян варто повчиться культурі.

"Розбили прожектори, які вночі освітлюють демонтаж. Ми вже вивезли 20 мішків пляшок, ще стільки ж лежить. Випивши пива, вони просто скидають пляшки вниз", - розповіли у будівельній компанії.

Читайте також:

Кран "Захарій" став жертвою неуважності робітників

Захарія ріжуть на шматки за допомогою його молодшого брата

Кран, який впав на Дніпрі, втратив пам'ять і вибачається перед усіма

В Києві у Дніпро завалився найбільший у Європі річковий кран

Кияни закидали "Захарія" порожніми пляшками

Кияни закидали "Захарія" порожніми пляшками

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1614
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація