Київське море визнали найбільш небезпечним об’єктом на Землі

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київське море визнали  найбільш небезпечним об’єктом на Землі

Якщо постраждає Київська ГЕС, то земляна гребля тридцятикілометрової зони завалиться / Фото: dfaw.livejournal.com

Вчені прогнозують, що Київське водосховище прирікає Київ на долю Помпеї, а Україну чекає доля Атлантиди.

Міжнародні організації вважають Київське водосховище найнебезпечнішим об'єктом на земній кулі. Про це заявив на вечорі пам'яті жертв Куренівської трагедії в Києві Василь Кредо, керівник незалежної міжнародної групи вчених з прогнозування наслідків катастроф.

За його словами Київське водосховище прирікає Київ на долю Помпеї, а Україну чекає доля Атлантиди.В. Кредо, мотивуючи свій прогноз, повідомив, що в раді Європи питання про повну ліквідацію Київського моря як об'єкта піднімалися неодноразово. Для міжнародного співтовариства один мільярд доларів для такої мети не проблема.

На Заході, за словами Кредо, вважають, що Україні неможливо серйозно допомогти, тому що окрім Київського водосховища у нас є ще шість гребель і сімнадцять наземних атомних реакторів в аварійному стані.

Дніпровський каскад з наукової точки зору – похилий крутоперепадний об'єкт. Якщо внаслідок якої-небудь події постраждає Київська ГЕС, або станеться навіть невеликий землетрус, то земляна гребля тридцятикілометрової зони завалиться. Її аварійність становить сьогодні 93%. Тоді на Оболонь і Троєщину (лівобережні райони Києва), на Україну і Європу з вод Київського моря обрушиться радіоактивне цунамі. Територія, на якій осяде радіоактивний мул, реабілітації не підлягає в найближчі тисячу років.

Читайте також:

За десять років жертвами природних катастроф стали 710 тисяч людей

Через п'ять років на Землі почнеться кліматична катастрофа

Земля може не дожити до дев'ятимільярдного мешканця

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація