Кольченко втретє за рік потрапив до штрафного ізолятора

Правозахисники пов’язують це із травневими святами та інавгурацією Путіна.

Український політв’язень Олександр Кольченко вже втретє за поточний рік відбув покарання у штрафному ізоляторі колонії міста Копейськ у Челябінській області Росії. Про це пише УНІАН із посиланням на "Кримську правозахисну групу" та російську правозахисницю Тетяну Щур.

На думку останньої, покарання пов’язано з посиленням режиму в колонії у зв'язку з травневими святами та присягою президента РФ Володимира Путіна. У березні Кольченко вже відбував 13-денний термін штрафу за нібито пересування без охорони в бібліотеці та їдальні, а Новий рік українець також зустрічав у камері ШІЗО через порушення форми одягу. "Не пришив бирку з прізвищем на одяг, що тимчасово заміняв випраний до свята бушлат", - пояснила правозахисниця.

Як повідомлялося раніше, Україна готова обміняти 20 росіян-злочинців на утримуваних у Росії українських політв'язнів і заручників на Донбасі. Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

ВідеоКольченка помістили у штрафний ізолятор за похід до бібліотеки та їдальні

Російські тюремники знову вигадали привід покарати політв'язня Олександра Кольченка. Як повідомила правозахисниця Тетяна Щур, у ШІЗО кримчанина тримають вже 10 днів. Туди помістили на 13 діб за, нібито, пересування без охорони тими місцями, де вона не передбачена, у бібліотеці та їдальні.

Кольченка помістили у штрафний ізолятор за похід до бібліотеки та їдальні

Залиште свій коментар