Колеги вбитого лікаря спростували версію про помсту студента-араба

Леон Фрайфельд ніколи не викладав в університеті.

Убитий у Львові лікар ніколи не викладав в університеті й у нього не було інтерна-марокканця. Про це пише "Сегодня".

Як пише видання, у Восьмій міськлікарні Львова відбулося прощання із завідувачем ортопедо-травматологічного відділення Леоном Фрайфельдом. Попрощатися з ним прийшли сотні людей, серед яких і колеги, і вдячні пацієнти. Поховають Фрайфельда на Янівському цвинтарі.

Раніше повідомлялося, що Фрайфельда просто на вулиці до смерті побив молодий марокканець. Деякі ЗМІ припустили, що відрахований нещодавно студент-араб вбив викладача саме за відрахування з вишу. Колеги Фрайфельда категорично спростовують цю версію.

За словами лікаря-травматолога Юрія Негущенка, який 30 років пропрацював із загиблим, серед інтернів не було такого студента.

"Леон Фрайфельд ніколи не викладав в університеті. Крім того, не було таких людей серед інтернів", - заявив Негущенко. Він додав, що працював викладачем батько загиблого.

Водночас колеги вбитого утримуються від версій. За їх словами, це випадковість.

За словами лікарів, які їздили на упізнання тіла, Фрайфельд був дуже сильно побитий, а його обличчя - знівечене. "Складається враження, що його продовжували бити, коли він був давно мертвий", - сказав начальник міськуправління охорони здоров'я Володимир Зуб.

Нагадаємо, 19 жовтня лікар Леон Фрайфельд був жорстоко побитий просто в центрі Львова. Від численних ударів медик помер ще до приїзду "швидкої". П'яного вбивцю затримали на місці злочину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: