Компанія "1+1 Інтернет" отримала право управляти активами УМХ

Дата публікації
Перегляди
661
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанія "1+1 Інтернет" отримала право управляти активами УМХ

Медіагрупа "Україна" вже заявила, що подаватиме на рішення АРМА до суду.

Компанія "1+1 Інтернет" отримала право управляти активами заарештованого медіахолдингу УМХ. Український медіахолдинг належав олігарху-втікачу Сергію Курченку. Таким чином, "1+1" виграв тендер, який проводило Національне агентство з питань управління активами, отриманими злочинним шляхом (АРМА). 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Інформаційні сайти, радіостанції, газети. Загалом 73 юридичні особи. Разом вони становлять Український медіахолдинг і тепер він отримав управителя. Такі права дістала компанія "1+1 Інтернет", вигравши конкурс.

"Рішення було ухвалено в інтересах держави і в інтересах активів, оскільки базується на запропонованій програмі розвитку активів, яка є вигідною, і ми запропонували найбільшу суму компенсації, якщо умови контракту не будуть виконані", — зазначив виконавчий директор "1+1 media" Олександр Білий.

Те, що пропозиція "1+1 Інтернет" — фінансово найпривабливіша, підтверджують і в Нацагентстві з питань управління активами.

"5 мільйонів гривень щомісяця в бюджет — це гарантійний платіж, незалежно від діяльноcті компанії. Інші учасники пропонували по мільйону гривень або менше", — розповідає Володимир Павленко, заступник директора АРМА.

Однак рішення АРМА не було одностайним. Голоси розділилися 4 на 2. У Нацагентстві нарікають: нинішні вимоги в законодавстві є суперечливими й подекуди виключають одна одну, тож очевидного переможця, мовляв, бути не могло.

"1+1 Інтернет" може керувати активами медіа-холдингу Сергія Курченка

"1+1 Інтернет" може керувати активами медіа-холдингу Сергія Курченка

"З одного боку, потенційний учасник, який хоче управляти корпоративними правами, повинен отримати згоду від власника активу, тобто, напевне ж вони спілкуватимуться, по-друге, бути незалежним, а по-третє, забезпечити надходження до бюджету  — все це разом виконати неможливо", — розповідає Володимир Павленко.

Інший учасник конкурсу — медіагрупа "Україна"  в—же заявила, що подаватиме на рішення АРМА до суду. Якщо суд залишить рішення Нацагентства в силі, далі слово буде за Антимонопольним комітетом. Він має вирішити, чи немає в такій угоді ознак монополізації медіаринку.

"Ми сподіваємося, що надалі все відбуватиметься згідно з нормами чинного законодавства та правилами, якими керується АРМА", — зазначив Олександр Білий.

Якщо комітет дасть добро, далі активи УМХ оцінить незалежний аудит, після чого холдинг перейде в безпосереднє управління "1+1 Інтернет".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
661
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація