Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус продовжує атакувати Львів: що відомо станом на 29 червня  

Коронавірус продовжує атакувати Львів: що відомо станом на 29 червня  

За добу у регіоні COVID-19 підтвердили ще у 115 осіб.

Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Львівською областю високими темпами. Так, на ранок 29 червня у Львові та області COVID-19 підтверджено вже у 5292 осіб.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник директора з медичної частини Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні Ігор Берник.

"За попередню добу в області, за результатами ПЛР-діагностики, ще у 115 осіб виявлено позитивні результати на COVID-19", - написав лікар-інфекціоніст.

За його словами, на ранок 29 червня у  Львівській обласній клінічній інфекційній лікарні перебувало 186 хворих, із них: 126 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19, 60 - з підозрою.

Вікова категорія хворих: 75% - 50 років і старші; 25% - 18-50 років.

"Стан хворих у відділеннях переважно тяжкий, отримують медичну допомогу. У відділенні інтенсивної терапії наразі дев’ятеро хворих. На ШВЛ перебувають троє пацієнтів у дуже тяжкому стані, з ускладненнями основного захворювання та супутніми хворобами", - повідомив Ігор Берник.

Нагадаємо, за даними інституту Джона Гопкінса, станом на 03:00 за київським часом понеділка, 29 червня, у світі кількість летальних випадків серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 сягнула 500 882

Залиште свій коментар

Вибір редакції