Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожен може стати "ДЖЕДАєм": проект "2+2" стає ближчим до глядачів

Найяскравіші події дня чекають на глядачів у програмі "ДЖЕДАІ" від понеділка до п'ятниці о 18:50 на телеканалі "2+2".

Програма "ДЖЕДАІ" каналу "2+2" стає ближче до своїх глядачів та закликає їх долучитися до створення програми. Для цього проект розпочинає активно розвивати два напрями: комунікацію в Інтернеті та зв’язок із регіонами.

"ДЖЕДАІ" започатковують традицію зустрічей із глядачами, аби закликати їх до відповідальності на дорозі та поруч із нею, а також в інтерактивному форматі розказати, як кожен може долучитися до проекту. Першим містом у маршруті стануть Черкаси, які вже цієї суботи відвідає команда програми "ДЖЕДАІ" на чолі з ведучою Катериною Нестеренко.

Окрім виїздів в області, програма "ДЖЕДАІ" також активно працює над створенням мережі регіональних корпунктів у всій Україні. Власні кореспонденти проекту вже запрацювали у Харкові та Одесі, а до кінця року "ДЖЕДАІ" планують залучити своїх представників і в решті міст-мільйонників. Проте, редакція запевняє, що завдяки сучасним технологіям "джедаєм" можуть стати усі охочі.

ДЖЕДАІ
Катерина Нестеренко

"Ми прагнемо бути ближчими до нашого глядача, чути про його проблеми, а також запевнити його, що позитивні зміни може ініціювати кожен з нас. Наша команда планує завітати у всі регіони України, а паралельно починає активно занурюється в інтернет: разом ми будемо спілкуватися із глядачами в соціальних мережах. Там кожен зможе звернутися до нас за порадою, запропонувати тему, зрештою поскаржитися на стан доріг чи бездіяльність поліції. Також найближчим часом ми повертаємо в ефір улюблений багатьма конкурс -  на сайт програми можна буде заливати відео, найцікавіші з яких ми покажемо в ефірі. Так, кожен зможе стати "ДЖЕДАєм" свого міста", - коментує ведуча "ДЖЕДАІ" Катерина Нестеренко.

Найяскравіші події дня чекають на глядачів у програмі "ДЖЕДАІ" від понеділка до п'ятниці о 18:50 на телеканалі "2+2".

Нагадаємо, у вересні 2017 "ДЖЕДАІ" відсвяткували своє п’ятиріччя в ефірі каналу "2+2" та оновили формат. Програма вийшла за межі доріг та стала інформаційно-розважальним проектом, який, окрім актуальних автомобільних новин, також готує огляд найбільш резонансних подій України та світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції