Кривавий маніяк-убивця підняв на ноги всю міліцію Сум

Дата публікації
Кривавий маніяк-убивця підняв на ноги всю міліцію Сум

У Сумах міліція шукає маніяка

У місті посилений режим патрулювання, вбивцю шукають "Беркут" та "Грифон".

У Сумах кривавого маніяка-вбивцю шукають близько п'ятисот озброєних правоохоронців, як у формі, так і в цивільному. Чоловік нападає на пенсіонерок, розбиває їхні голови, а потім забирає золото, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Зараз в міліції зафіксовано понад 30 повідомлень від громадян, які говорили про те, що бачили схожого чоловіка в Сумах і по кожній такій заяві проводиться перевірка", - повідомила речник керівника УМВСУ в Сумській області Ельвіра Біганова.

Правоохоронці не відкидають - нападник, що кілька днів тому вбив двох пенсіонерок, може бути причетний і до серії схожих нападів, що сталися влітку. Своїм жертвам він розбиває голову, гроші та мобілки не чіпає - забирає золоті прикраси. Оскільки нападник  полює винятково на літніх жінок, для пенсіонерів відкрили спецкурси самооборони, на яких навчатимуть як уникнути нападу та що робити в разі небезпеки.

Нагадаємо, що в Сумах чоловік застрелив друга під час гри у "російську рулетку". Спочатку він кілька разів спустив гачок, тримаючи револьвер біля своєї скроні – але були лише осічки.

Кривавого маніяка у Сумах шукає і міліція і військові

Кривавого маніяка у Сумах шукає і міліція і військові
Наступна публікація