Лікарі не вірять, що зґвалтована Оксана Макар виживе

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікарі не вірять, що зґвалтована Оксана Макар виживе

Лікарі: ситуація з Оксаною дуже складна, відсоток виживання – мінімальний

За слвами головлікаря Міської лікарні, відсоток виживання – мінімальний.

Миколаївські лікарі повідомили про стан 18-річної Оксани Макар, що стала жертвою нелюдів. За їх словами, стан дівчини залишається вкрай важким.

Головлікар Міської лікарні № 3 Олександр Чеботарьов коротко виклав динаміку: "Дівчина поступила у вкрай важкому стані та в стані опікового шоку. Вражені 55-60% шкіри глибокими опіками 4 ступеня - ступінь, при якій настає обвуглювання тканин... На третю добу по виведенню дівчини з шокового стану їй довелося ампутувати праву верхню кінцівку, яка була спалена і представляла собою небезпеку. Медикаментів, крові та плазми у нас весь цей період було достатньо".

Лікар зазначив, що опік, який отримала дівчина, "є наслідком тривалої експозиції з термічним агентом, тобто потрібно довго лежати на вугіллі, щоб опіки досягли такої глибини".

"Далі важко прогнозувати...  Дівчина перебуває у важкому стані. Ситуація дуже складна. Відсоток виживання – мінімальний", - підсумував Чеботарьов.

У свою чергу заступник начальника міського управління охорони здоров'я Олександр Приходько спростував інформацію, що швидка допомога їхала до постраждалої 40 хвилин. Він зазначив, що кожна "швидка" обладнана GPS-маячком, який постійно показує місцезнаходження машини і всю інформацію передає на пульт в лікарні.

"В 8.34 ранку від співробітника міліції надійшов сигнал, який протягом хвилини був переданий на бригаду, виїхав через 2 хвилини. На місці події бригада вже була в 8.46 - всього через 12 хвилин. Дівчині відразу ж почали надавати першу медичну допомогу", - пояснив головлікар станції швидкої медичної допомоги Максим Бекало.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вночі дічину з палати блоку інтенсивної терапії перевели у відділення реанімації, її перевели на штучне дихання.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація