Литвин призупинив скорочення українських виконавців в ефірі

Дата публікації
Перегляди
1212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Литвин призупинив скорочення українських виконавців в ефірі

Спікер вважає, що необхідно усунути неузгодженості / Фото: УНІАН

Спікер відклав підписання закону щодо квот на вітчизняний продукт у теле- і радіоефірі.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин відклав підписання закону щодо квот на вітчизняний продукт у теле- і радіоефірі до усунення неузгодженостей в тексті документу.

Про це повідомляє прес-служба спікера у вівторок.

Литвин підтримав пропозиції Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради щодо необхідності усунення неузгодженостей у прийнятому Законі України "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення".

Він направив текст закону, підготовленого для підпису керівнику парламенту, до Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.

Литвин, відповідно до статті 131 Регламенту Верховної Ради, доручив Комітету підготувати та внести на розгляд парламенту пропозиції щодо усунення неузгодженостей в документі.

Зокрема, неузгодженості необхідно усунути "в частині долі продукту в ефірі теле- та радіоорганізацій, а також в частині використання термінів "національний аудіовізуальний продукт" та "програми українського виробництва".

Як відомо, законом передбачається 25% квота на національний аудіовізуальний продукт у загальному обсязі мовлення телерадіоорганізацій. Раніше існувала 50%-ва квота на музиний та відопродукт українського виробництва.

У разі підписання закону президентом, у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців повинні будуть становити не менше 25%. Решта 75% продукту надаються іноземним виробникам.

Читайте також:

Регіонали запевняють, що російська попса не витіснить з ефірів українську

ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

Регіонали відкрили шлях російській попсі на українські ефіри

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація