Литвин призупинив скорочення українських виконавців в ефірі

Спікер відклав підписання закону щодо квот на вітчизняний продукт у теле- і радіоефірі.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин відклав підписання закону щодо квот на вітчизняний продукт у теле- і радіоефірі до усунення неузгодженостей в тексті документу.

Про це повідомляє прес-служба спікера у вівторок.

Литвин підтримав пропозиції Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради щодо необхідності усунення неузгодженостей у прийнятому Законі України "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення".

Він направив текст закону, підготовленого для підпису керівнику парламенту, до Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.

Литвин, відповідно до статті 131 Регламенту Верховної Ради, доручив Комітету підготувати та внести на розгляд парламенту пропозиції щодо усунення неузгодженостей в документі.

Зокрема, неузгодженості необхідно усунути "в частині долі продукту в ефірі теле- та радіоорганізацій, а також в частині використання термінів "національний аудіовізуальний продукт" та "програми українського виробництва".

Як відомо, законом передбачається 25% квота на національний аудіовізуальний продукт у загальному обсязі мовлення телерадіоорганізацій. Раніше існувала 50%-ва квота на музиний та відопродукт українського виробництва.

У разі підписання закону президентом, у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців повинні будуть становити не менше 25%. Решта 75% продукту надаються іноземним виробникам.

Читайте також:

Регіонали запевняють, що російська попса не витіснить з ефірів українську

ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

Регіонали відкрили шлях російській попсі на українські ефіри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: