Регіонали запевняють, що російська попса не витіснить з ефірів українську

Бондаренко переконана, що зниження квоти наблизило Україну до Європи.

Народний депутат України від Партії регіонів Олена Бондаренко виключає різке зменшення української музики в радіоефірі через зниження квот на український продукт на радіо.

"Різкого падіння не буде. Ніхто не виконував квоти на 50%, найбільше - це 37%. На інших виконання квот коливалося до 20%", - сказала вона на прес-конференції у вівторок у Києві.

На її думку, зараз найголовнішим критерієм вибору музики на радіо, буде її якість і смаки самої аудиторії.

Депутат припустила, що зниження квоти наблизило Україну до Європи, оскільки 25% квота на вітчизняну продукцію на радіо відповідає європейським стандартам. Вона переконана, що ухвалення цього закону дозволить розвиватися радіостанціям і посприяє появі нових радіостанцій, які спеціалізуються на джазі, класиці і року.

Як повідомлялося, 3 листопада парламент скоротив до 25% частку української аудіовізуальної продукції в ефірі телерадіоорганізацій.

Законом передбачається 25% квота на національний аудіовізуальний продукт у загальному обсязі мовлення телерадіоорганізацій. Раніше така квота була на рівні 50%.

У разі підписання закону президентом, у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців повинні будуть становити не менше 25%. Решта 75% продукту надаються іноземним виробникам.

Читайте також:

ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

Регіонали відкрили шлях російській попсі на українські ефіри

У Росії поширюється мода на Україну

Дубляж фільмів українською мовою скасовано

ВідеоПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: