ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

За словами Олени Бондаренко, пропонуються канікули терміном на 5 років для радіостанцій, які мають 100% українське мовлення та трансляцію україномовної музики.

У Партії регіонів заявляють про існування законопроекту про податкові канікули для україномовних радіостанцій. Про це заявила народний депутат від ПР Олена Бондаренко, коментуючи ухвалений в четвер закон про зменшення квот на україномовний контент в ефірах.

"Якщо ми хочемо мотивувати українську музику і українські радіостанції, то ми не повинні цього робити за рахунок чогось іншого", - сказала вона.

"Ще півроку тому ми з моїми колегами попри різну політичну приналежність внесли законопроект, яким передбачено податкові канікули терміном на 5 років для радіостанцій, які мають 100% українське мовлення та трансляцію україномовної музики… Податкова ставка – нуль", - сказала вона.

Бондаренко висловила подив, що цей проект закону досі не надійшов до комітету з питань свободи слова "хоча вже давно мав би там бути, а також вже давно мав би бути у сесійній залі для першого читання".

"Але, на жаль, в комітеті зараз ситуація неприйнятна для конструктивної роботи, оскільки авторитету у голови комітету просто немає", - сказала вона.

Нагадаємо, напередодні Верховна рада залишила лише 25% квотування музичних творів українських авторів у теле- та радіоефірі.

Читайте також:

Регіонали відкрили шлях російській попсі на українські ефіри

У Росії поширюється мода на Україну

Дубляж фільмів українською мовою скасовано

ВідеоПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: