ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

Олена Бондаренко

За словами Олени Бондаренко, пропонуються канікули терміном на 5 років для радіостанцій, які мають 100% українське мовлення та трансляцію україномовної музики.

У Партії регіонів заявляють про існування законопроекту про податкові канікули для україномовних радіостанцій. Про це заявила народний депутат від ПР Олена Бондаренко, коментуючи ухвалений в четвер закон про зменшення квот на україномовний контент в ефірах.

"Якщо ми хочемо мотивувати українську музику і українські радіостанції, то ми не повинні цього робити за рахунок чогось іншого", - сказала вона.

"Ще півроку тому ми з моїми колегами попри різну політичну приналежність внесли законопроект, яким передбачено податкові канікули терміном на 5 років для радіостанцій, які мають 100% українське мовлення та трансляцію україномовної музики… Податкова ставка – нуль", - сказала вона.

Бондаренко висловила подив, що цей проект закону досі не надійшов до комітету з питань свободи слова "хоча вже давно мав би там бути, а також вже давно мав би бути у сесійній залі для першого читання".

"Але, на жаль, в комітеті зараз ситуація неприйнятна для конструктивної роботи, оскільки авторитету у голови комітету просто немає", - сказала вона.

Нагадаємо, напередодні Верховна рада залишила лише 25% квотування музичних творів українських авторів у теле- та радіоефірі.

Читайте також:

Регіонали відкрили шлях російській попсі на українські ефіри

У Росії поширюється мода на Україну

Дубляж фільмів українською мовою скасовано

ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

ПР пропонує україномовним радіостанціям податкові канікули

Повʼязані теми:

Наступна публікація