Lufthansa відновила рейси з України

Страйк пілотів завершився нічим.

Пілоти авіакомпанії Lufthansa припинили страйк, тож літаки відновлюють свої рейси. Профспілкам так і не вдалося домовитися з керівництвом про підвищення заробітних плат, але працівники знову стали до роботи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від обіду в аеропорту "Бориспіль" усі літаки Lufthansa приземляються й здіймаються у небо у запланований час. За чотири дні страйків по всьому світові було скасовано майже 3 тисячі рейсів. 345 тисяч пасажирів змушені були переброньовувати квитки.

Пілоти Lufthansa домагалися збільшення зарплати на 22%, аргументуючи це тим, що їхні прибутки незмінні уже 5 років. Водночас керівництво компанії погоджується збільшити ставку лише на 2,5%. За останні два роки пілоти Lufthansa страйкують уже вчотирнадцяте.

Пілоти авіакомпанії Lufthansa припинили страйк

Попри те, що пілотам не вдалося домовитися з керівництвом про підвищення заробітних плат, вони знову готові стати до роботи. Від обіду в аеропортові Бориспіль усі літаки авіакомпанії приземляються й здіймаються у небо у запланований час. За чотири дні страйків по усьому світові було скасовано майже три тисячі рейсів. За останні два роки пілоти Lufthansa бастують вже вчотирнадцяте.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: