Львівщина відправляє Папі Римському 43 ялинки з янголами і павуками

Львівщина відправляє Папі Римському 43 ялинки з янголами і павуками

Львівщина зібрала 43 ялинки і ексклюзивні прикраси для Ватикану / Фото: Мукачево.net

До ялинок додали ще й ексклюзивні українські прикраси.

Сьогодні Львівська область відправила Ватикану 43 ялинки для встановлення на Різдво на площі Святого Петра в Апостольському палаці, повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Білі ялини висотою від трьох до шести метрів відібрали на конкурсній основі працівники лісового господарства Львівської області.

Ялинки вмістилися у три вантажні автомобілі. А в понеділок до Ватикану відправлять ще одну машину із двома тисячами ялинкових прикрас як для головної ялинки Ватикану, так і для 43 інших ялинок.

Прикраси для ялинок є ексклюзивними, виконані в українському стилі - вертепівські герої, солом'яні та паперові янголи, зірки й павуки.

Традиція встановлювати різдвяну ялинку на площі Святого Петра у Ватикані з'явилася в 1982 році під час понтифікату Іоанна Павла II.

Щороку ялинки Ватикану дарує інша країна. Торік це була Італія, а до того - Австрія, Німеччина та Бельгія. Цього року головну різдвяну ялинку Ватикану забезпечує Україна.

22 листопада Кабінет Міністрів доручив Міністерству інфраструктури взяти під патронат організацію доставки ялинки з Карпат до Ватикану. Мова йде про 30-метрову ялинку з діаметром стовбура понад півметра й вагою майже 5 тонн, яка виросла в Рахівському районі Закарпатської області.

Читайте також:

В Італії різдвяну ялинку прикрасять п'явками

Новорічна традиція: в Естонії вдруге впала головна ялинка

Маленькі ялинки цьогоріч продаватимуть по 40 гривень, великі - від 150

Повʼязані теми:

Наступна публікація