Мін'юст вдруге не зміг обрати головного люстратора країни

Дата публікації
Мін'юст вдруге не зміг обрати головного люстратора країни

УНІАН

Наразі про проведення нового конкурсу не повідомляється.

Комісія з другої спроби не визначила переможця конкурсу на посаду директора департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

"Конкурсною комісією не визначено переможця на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації", – йдеться в повідомленні.

Водночас наразі не відомо, чи буде проводитись новий конкурс.

Нагадаємо, на початку січня Міністерство юстиції оприлюднило список кандидатів на посаду директора Департаменту з питань люстрації. Конкурс на посаду, який складатиметься з трьох етапів, мав пройти з 17 до 19 січня.

21 листопада 2016 року начальник люстраційного департаменту Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила, що це її останній робочий день на держслужбі. "Саме цей день є останнім робочим днем на державній службі – посаді директора департаменту по питанням люстрації Мін'юсту. Для мене символічно піти саме в цей день, щоб дотриматися слова і бути гідною і вільною. Я радію можливості долучитися до громадських ініціатив, які вважаю дуже потужним інструментом змін", - заявила вона.

Виконувачем обов'язків директора департаменту з питань люстрації стала 23-річна Ганна Калинчук. Відповідне рішення ухвалило Міністерство юстиції України. За словами міністра Петренка, відставка колишнього керівника люстраційного департаменту Тетяни Козаченко була плановою, оскільки вона не збиралася перебувати на державній службі більше двох років.

Наступна публікація