Мінкульт звернеться до Apple та Google, аби вилучити "ВКонтакте" в Україні

Мінкульт звернеться до Apple та Google, аби вилучити "ВКонтакте" в Україні

"Повернення" соцмережі в український простір пов'язують із наближенням місцевих виборів.

Міністерство культури та інформаційної політики звернеться до Apple та Google з вимогою вилучити мобільний застосунок "ВКонтакте" з переліку доступних завантажень для українських користувачів.

Про це йдеться у заяві відомства.

Там зазначаються, що традиційні піки активності російських спецслужб припадають на важливі події в суспільно-політичному житті України. Зараз - це місцеві вибори, які цілком ймовірно можуть стати об’єктом інформаційного впливу за "ВКонтакте".

У Міністерстві додали, що разом з РНБО, СБУ та іншими правоохоронцями "невідкладно вживають відповідних заходів для блокування роботи цієї соціальної мережі на території нашої держави".

❗️Позиція #МКІП щодо загроз оновлення роботи мобільного додатку «ВКонтакте» Нещодавно в медіа з’явилися повідомлення,...

Опубліковано Міністерство культури та інформаційної політики України Середа, 16 вересня 2020 р.

Нагадаємо, у неділю, 13 вересня, "ВКонтакте" повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному застосунку, тому для українських користувачів відтепер немає перешкод у використанні застосунку.

  •  16 травня 2017 року російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники" потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції. Весною 2020 року заборону подовжили.

Відео У мережі "Вконтакте" на сторінках померлих людей почали масово з'являтися дописи на підтримку Путіна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів