Могильов спустить міліцію на воду

Дата публікації
Перегляди
1050
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Могильов спустить міліцію на воду

Могильов встиг скучити за міліцією / Фото: УНІАН

Голова Ради міністрів Криму, екс-глава МВС Анатолій Могильов пропонує відродити в республіці водну міліцію.

Про це повідомили в прес-службі кримського уряду.

На думку кримського прем'єра, такий підрозділ має функціонувати при Головному управлінні МВС України в Криму і бути забезпеченим плавзасобами, у тому числі за рахунок коштів з республіканського бюджету.

«У міліції є підрозділи, які здійснюють контроль за дотриманням законодавства на водних об'єктах. На жаль, в останні роки було скорочено фінансування цих підрозділів, вони не мають плавзасобів і забезпечують тільки охорону громадського порядку. Враховуючи збільшення числа маломірних суден, необхідно відроджувати водну міліцію, забезпечувати її всім необхідним обладнанням, плавальними засобами, щоб вона могла оперативно реагувати на всі порушення, слідкувати за якістю послуг, що надаються туристам, і забезпечувати безпеку пасажирів», - сказав А.Могильов.

За даними Радміну, в Криму налічується 191 база маломірних суден, багато з яких не обслуговували пасажирів у період курортного сезону, оскільки не відповідають сучасним вимогам безпеки. При цьому органами місцевого самоврядування, а також інспекцією судноплавного нагляду, здійснюється недостатній контроль за безпекою експлуатації маломірних суден.

Читайте також:

Звільнили даїшника, який обізвав Могильова "пі...сом"

Могильову вдвічі збільшили зарплату на новій посаді

Литвин радить Могильову "поламатися" перед кримчанами

В Криму зустрічали Могильова у діамантових запонках

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1050
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація