Стросс-Кан судиться через нові звинувачення

Стросс-Кан судиться через нові звинувачення

Стросс-Кана і його дружина оголосили, що подали в суд на помічника президента Франції Анрі Гено / Фото: AFP

Колишній глава Міжнародного валютного фонду і його дружина подали до суду на помічника президента Ніколя Саркозі та на деякі французькі газети та журнали, які вони звинувачують у втручанні в особисте життя.

Адвокати подружжя оголосили про це одразу після інформації про те, що Д.Стросс-Кан нібито був пов'язаний з нелегальною мережею повій, повідомляє BBC.

Помічник президента Франції Анрі Гено в телевізійному інтерв'ю на цю тему говорив про «зону на межі приватного життя і криміналу». Поки незрозуміло, чи будуть Д.Стросс-Кану пред'явлені звинувачення у справі про повій.

Колишній глава МВФ повернувся зі Сполучених Штатів до Франції у вересні після того, як прокуратура США зняла з нього звинувачення в згвалтуванні готельної покоївки в Нью-Йорку в травні. Через ці справи Д.Стросс-Кану довелося відмовитися від поста глави МВФ. І, хоча офіційно звинувачення з нього були зняті, покоївка подала проти нього цивільний позов.

У Франції розслідування з приводу можливої спроби згвалтування було закрито в серпні. Однак після цього з'явилися повідомлення, що ще на посаді глави МВФ Д.Стросс-Кан був пов'язаний з мережею повій.

Ім'я Д.Стросс-Кана згадувалося в зв'язку з так званою справою готелю «Карлтон» у місті Ліллі на півночі Франції, де, як стверджується, клієнтам свої послуги надавали повії. У зв'язку з цією справою було заарештовано кілька важливих фігур у місті, в тому числі бізнесменів і поліцейських.

У вівторок адвокати Стросс-Кана і його дружина оголосили, що подали в суд на помічника президента Анрі Гено. Вони також направили позовні заяви до редакції щоденної газети Figaro і щотижневих журналів L'Express, Nouvel Observateur, Paris Match та VSD. Стросс-Кан, якому 62 роки, вимагає, щоб його викликали на допит у цій справі. Він також закликав розслідувати виток інформації в ході слідства.

Читайте також:

Домінік Стросс-Кан став головним героєм порно

Євротур FEMEN: оголені дівчата влаштували секс-атаку в Парижі

Журналістка відмовилась від звинувачень на адресу Стросс-Кана

Проти Стросс-Кана закрили другу "сексуальну" справу

Проти Стросс-Кана закрили другу "сексуальну" справу

Проти Стросс-Кана закрили другу "сексуальну" справу

Повʼязані теми:

Наступна публікація