Домінік Стросс-Кан став головним героєм порно

Дата публікації
Перегляди
4114
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Творці "полунички" запустили новий пародійний порнопроект, який ілюструє пригоди колишнього голови МВФ в Нью-Йорку.

Порносатира на Домініка Стросс-Кана / Фото: mypornproductions.net
В Інтернеті запустили проект, який пропонує користувачам взяти участь у фінансуванні майбутнього порнофільму, який носитиме назву "DXK".

Фільм представлятиме пародію на найгостріші моменти справи колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана, заарештованого в Нью-Йорку за звинуваченням у зґвалтуванні, але потім виправданого.

Наприкінці вересня в серії американського New York Unité Spéciale вже був показаний епізод, присвячений справі ДСК. Тепер же, за даними французької газети Le Parisien, на черзі порнофільм.

Сайт mypornproductions.com запустив пародійний проект, який ілюструє пригоди колишнього голови МВФ в Нью-Йорку. Бюджет майбутнього фільму становить 200 тисяч євро. Дві тисячі акцій, 50% від усієї вартості фільму, будуть запропоновані користувачам Інтернету.

Короткий зміст майбутнього фільму вже відомо: Девід на прізвисько Секс-Король - власник великої фінансової корпорації.

Йому не вдається протистояти чарівності покоївки, яка приходить прибирати в його кімнаті. Для дівчини це відмінна можливість заробити на пристрасті багатого начальника. Герой також буде робити все, щоб спокусити суддів, і його дружина по-своєму йому "допоможе" у цій справі.

Нагадаємо, Домінік Стросс-Кан провів під арештом в США більше трьох місяців за звинуваченням у сексуальному насильстві та спробі зґвалтування покоївки готелю, де він зупинявся.

Через скандал він був змушений залишити посаду глави МВФ. Наприкінці серпня суд Нью-Йорка закрив порушену проти нього кримінальну справу на пропозицію прокуратури, яка "втратила довіру до позивачки".

Читайте також:

Журналістка написала книгу про "свиню" і "бабуїна" Стросс-Кана

Стросс-Кан: інтим з покоївкою був "моральної помилкою"

Мати "жертви" Стросс-Кана зізналася, що теж займалася з ним сексом

Порнозірка заступилася за Стросс-Кана: він порядний і милий з дівчатами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4114
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація