Журналістка написала книгу про "свиню" і "бабуїна" Стросс-Кана

Журналістка написала книгу про "свиню" і "бабуїна" Стросс-Кана

Стросс-Кан і Трістан Банон / Фото: AFP

Французька журналістка Трістан Банон, яка звинувачує екс-главу МВФ Домініка Стросс-Кана у спробі зґвалтування, написала про нього книгу.

Французька журналістка і письменниця Трістан Банон, яка звинувачує екс-главу МВФ Домініка Стросс-Кана у спробі зґвалтування, написала книгу, де називає його не на ім'я, а "свинею" і "людиною-бабуїном".

Книга Трістан Банон вийшла у Франції в четвер. Вона називається "Бал лицемірів" ("Le bal des hypocrites").

У своїй новій книзі 32-річна Банон не називає жодних імен, окрім імені свого адвоката, Давида Куббе, і свого собаки на прізвисько Флобер.

СТРОСС-КАН: Я НЕ ҐВАЛТУВАВ ЖУРНАЛІСТКУ, А ХОТІВ ПОЦІЛУВАТИ

Молода письменниця пише про "свиню", "людину-бабуїна", жодного разу не згадуючи імені Стросс-Кана, утім, як розповіли у видавництві, всі описи персонажів досить прозорі для того, щоб зрозуміти, про кого йде мова.

Цей прийом часто використовується авторами для того, щоб уникнути процесів у справі про наклеп.

Книга виходить тиражем в 40 тисяч екземплярів.

Як заявила глава видавництва Au Diable Vauvert Маріон Мазорік, за публікацію цієї книги Банон не отримала ні копійки.

"Вона підписала контракт без завдатку, щоб їй не можна було дорікнути у який-небудь фінансовій зацікавленості", - уточнила видавець. За її словами, у Банон ось уже півроку як немає жодних доходів. "Мова йде не про гроші, а про виживання", - сказала вона.

Зі свого боку, адвокати Стросс-Кана поки відмовилися коментувати "Бал лицемірів".

Нагадаємо, Домінік Стросс-Кан провів під арештом в США більше трьох місяців за звинуваченням у сексуальному насильстві та спробі зґвалтування покоївки готелю, де він зупинявся.

Через скандал він був змушений залишити посаду глави МВФ. Наприкінці серпня суд Нью-Йорка закрив порушену проти нього кримінальну справу на пропозицію прокуратури, яка "втратила довіру до позивачки".

Водночас під час процесу стало відомо, що проти Стросс-Кана подала позов 32-річна Трістан Банон. Вона стверджує, що Стросс-Кан ще в 2002 році напав на неї в паризькій квартирі, куди вона прийшла, щоб взяти у нього інтерв'ю, і поводився як "занадто збуджений шимпанзе".

Читайте також:

Стросс-Кан: інтим з покоївкою був "моральної помилкою"

Стросс-Кан запевняє, що не ґвалтував журналістку, а тільки хотів поцілувати

Мати "жертви" Стросс-Кана зізналася, що теж займалася з ним сексом

Стросс-Кан вигадав, як позбутися настирливої ​​покоївки

Повʼязані теми:

Наступна публікація