Стросс-Кан: інтим з покоївкою був "моральної помилкою"

Стросс-Кан зізнався, що зв’язок з покоївкою був неналежним і моральною помилкою.

Домінік Стросс-Кан вперше після свого звільнення зважився на публічний виступ. Нагадаємо, він був заарештований за підозрою у зґвалтуванні покоївки.

Стросс-Кан розповів, що ж у нього насправді було з дівчиною.

"Те, що сталося, не несе ні насильства, ні примусу, ні агресії, - розповів екс-глава МВФ.

"Це був зв'язок не тільки неналежний, але й помилкою стосовно жінок, до моїх друзів і до французів, які пов'язували зі мною свої надії на майбутнє. Це було серйозніше, ніж слабкість - це моральна помилка", - додаві він.

Стросс-Кан також заявив, що секс з покоївкою не базувався на комерційній основі. При цьому він припустив, що скандал, в який він вляпався, не був випадковим.

"Можливо, це була пастка, чи була це змова - побачимо", - сказав Стросс-Кан, додавши, що він як і раніше не має наміру вести переговори з представниками нібито зґвалтованої ним покоївки про грошову компенсацію за моральні збитки.

До цього інциденту Стросс-Кан був одним з найавторитетніших політиків Франції і не раз заявляв про те, що має намір виставити свою кандидатуру на президентських виборах.

Проте відразу після скандалу рівень довіри електорату до нього різко впав. Що з сумом і відкоментував політик: "Так, я хотів бути кандидатом. Але все це в минулому, я однозначно більше не кандидат".

Читайте також:

Стросс-Кан запевняє, що не ґвалтував журналістку, а тільки хотів поцілувати

Стросс-Кана допитали у новій справі про зґвалтування

Екс-глава МВФ повернувся до Франції після арешту в США

Співробітники штаб-квартири МВФ шоковані майбутнім візитом Стросс-Кана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: