Стросс-Кана допитали у новій справі про зґвалтування

Французька журналістка і письменниця Тристан Банон подала позов до суду на Стросс-Кана 5 липня цього року, через кілька тижнів після того як глава МВФ був затриманий в Нью-Йорку.

Співробітники спеціального відділу французької поліції, що розслідує злочини проти особистості, допитують екс-главу МВФ Домініка Стросс-Кана як свідка у справі журналістки і письменниці Трістан Банон, яка звинувачує його у зґвалтуванні.

Про це повідомили адвокати екс-глави фонду. За їхніми словами, Стросс-Кана "в даний час допитують як свідка". Інші подробиці поки не повідомляються.

Французька журналістка і письменниця Тристан Банон подала позов до суду на Стросс-Кана 5 липня цього року, через кілька тижнів після того як глава МВФ був затриманий в Нью-Йорку за звинуваченням у зґвалтуванні покоївки. Банон також звинуватила його в насильницьких діях сексуального характеру, які Стросс-Кан нібито зробив ще в 2002 році.

Стросс-Кан був затриманий в Нью-Йорку 14 травня 2011 року на підставі заяви 32-річної покоївки готелю Sofitel Нафіссату Діалло, що звернулася в поліцію зі скаргою на насильницькі дії сексуального характеру з боку високопоставленого постояльця. Екс-глава МВФ кілька днів після затримання провів у в'язниці, потім Верховний суд штату Нью-Йорк погодився випустити його під заставу в 1 мільйон доларів і помістити під домашній арешт.

Справа проти Стросс-Кана опинилося під загрозою закриття ще на початку липня, коли прокуратура заявила, що покоївка дала неправдиві показання при отриманні притулку в країні, дурила податкові та соціальні органи, а також, ймовірно, збрехала при показаннях під присягою перед великим журі. У той же час, адвокати покоївки наполягали на тому, що є докази провини Стросс-Кана, і він дійсно намагався її зґвалтувати.

Проте, справу проти Стросс-Кана було закрито 23 серпня, а 26 серпня прокуратура Нью-Йорка повернула колишньому главі МВФ паспорт. Домінік Стросс-Кан повернувся до Франції 4 вересня.

Читайте також:

Мати "жертви" Стросс-Кана зізналася, що теж займалася з ним сексом

Французька письменниця звинуватила Стросс-Кана у спробі зґвалтування

Порнозірка заступилася за Стросс-Кана: він порядний і милий з дівчатами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: