Стросс-Кан вигадав, як позбутися настирливої ​​покоївки

Стросс-Кан хоче позбутися покоївки, домагаючись відхилення позову поданого нею проти екс-глави МВФ.

Колишній голова МВФ Домінік Стросс-Кан має намір домогтися відхилення позову, поданого проти нього покоївкою, яка звинуватила політика у зґвалтуванні.

Як наполягають адвокати політика, в той час, коли був поданий позов, Стросс-Кан займав пост голови МВФ, а відповідно, був захищений міжнародним законодавством від судового переслідування.

"Суд повинен відхилити цю позовну вимогу до відповідача (Стросс-Кана), оскільки згідно з міжнародним правом, якому зобов'язані підкорятися всі федеральні закони США і закони окремих штатів, він захищений імунітетом проти таких позовів", - сказано в заяві адвокатів Стросс-Кана до Верховного суд штату Нью-Йорк у Бронксі.

Стросс-Кан був затриманий в Нью-Йорку 14 травня 2011 року на підставі заяви 32-річної покоївки готелю Sofitel Нафіссату Діалло, що звернулася в поліцію зі скаргою на насильницькі дії сексуального характеру з боку високопоставленого постояльця.

Екс-глава МВФ кілька днів після затримання провів у в'язниці, потім Верховний суд штату Нью-Йорк погодився випустити його під заставу в 1 мільйон доларів і помістити під домашній арешт.

Справа проти Стросс-Кана опинилося під загрозою закриття ще на початку липня, коли прокуратура заявила, що покоївка дала неправдиві показання при отриманні притулку в країні, дурила податкові та соціальні органи, а також, ймовірно, збрехала при показаннях під присягою перед великим журі.

У той же час, адвокати покоївки наполягали на тому, що є докази провини Стросс-Кана, і він дійсно намагався її зґвалтувати.

Проте, справу проти Стросс-Кана було закрито 23 серпня, а 26 серпня прокуратура Нью-Йорка повернула колишньому главі МВФ паспорт. Домінік Стросс-Кан повернувся до Франції 4 вересня.

Читайте також:

Стросс-Кан: інтим з покоївкою був "моральної помилкою"

Стросс-Кан запевняє, що не ґвалтував журналістку, а тільки хотів поцілувати

Стросс-Кана допитали у новій справі про зґвалтування

Екс-глава МВФ повернувся до Франції після арешту в США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: