Журналістка відмовилась від звинувачень на адресу Стросс-Кана

Французька журналістка Трістан Банон заявила, що має намір припинити судове переслідування колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана за звинуваченням у спробі згвалтування після того, як прокуратура відмовилася продовжувати розслідування через вичерпаний термін давності.

Французька журналістка Трістан Банон відмовилась від звинувачень на адресу колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана.

Згідно французьким законам, у подібних випадках потерпілий має право звернутися з цивільним позовом безпосередньо до суду і вимагати перегляду доказів. Однак Банон заявила, що не буде користуватися цим правом, тому що їй досить того факту, що прокурор визнав сам факт сексуального домагання.

"Більше мене не зможуть звинувачувати в брехні", - заявила журналістка.

Термін позовної давності за звинуваченням у сексуальних домаганнях становить у Франції три роки, в той час як спроба згвалтування, за твердженням Банон, відбулася в 2003 році.

До прокуратури журналістка звернулася тільки в 2011 році, після того як колишньому директорові МВФ були пред'явлені звинувачення в домаганнях до покоївки готелю в Нью-Йорку. До цього Банон, за її словами, не вірила в перспективи судової справи проти тодішнього голови Міжнародного валютного фонду.

Як вирішили слідчі, є певні докази того, що були ознаки сексуального домагання до Банон з боку Стросс-Кана, але розслідувати це неможливо, оскільки щодо цього складу злочину строк давності минув.

Сам Стросс-Кан спростував звинувачення в агресивному домаганні, заявивши, що лише поглядав на журналістку. Він подав проти Банон відповідний позов, звинувативши її в наклепі.

Читайте також:

Проти Стросс-Кана закрили другу "сексуальну" справу

Журналістка написала книгу про "свиню" і "бабуїна" Стросс-Кана

Стросс-Кан вигадав, як позбутися настирливої ​​покоївки

Стросс-Кан: інтим з покоївкою був "моральної помилкою"

ВідеоПроти Стросс-Кана закрили другу "сексуальну" справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: