Справа Луценка: Пшонка відхрестився від сюжету про тиск на свідка

За словами Пшонки, справа Луценка знаходиться в суді, і суд повинен визначитися, чи то долучити журналістські матеріали, чи дати оцінку в ході судового розслідування.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка вважає, що безпосередньо суд має дати оцінку інформації, яка з’явилася в сюжеті програми "Знак оклику", про тиск прокуратури на свідків у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це він заявив сьогодні на брифінгу в Києві, відповідаючи на запитання журналістів.

"Справа (щодо Луценка – ред.) знаходиться в суді, і суд повинен визначитися, чи то долучити (журналістські матеріали), чи дати оцінку в ході судового розслідування", - сказав Пшонка.

На уточнююче запитання, чи в правовий спосіб діяв працівник прокуратури, даючи вказівку свідку перед допитом у справі Луценка, Пшонка відповів, що "в частині вказівки у нас немає ніяких даних".

Нагадаємо, 18 жовтня Луценко просив суд викликати журналіста, який довів тиск прокуратури на свідків у його справі.

За словами Луценка, напередодні на каналі ТВі вийшов сюжет журналіста Костянтина Усова, в якому було показано, як представник Генпрокуратури Олександр Іщук вимагав від свідка Валерія Мельника підтвердити свідчення, які були записані в протоколі на досудовому слідстві.

Луценко заявив, що у зв’язку з цим потрібно викликати до суду Усова, щоб він дав свідчення щодо цього інциденту.

Також він попросив долучити до матеріалів справи відеозйомку журналіста про зустріч свідка Мельника з представником Генпрокуратури перед судовим засіданням.

Разом з тим суд відмовив Луценку у питанні виклику Усова як передчасному.

Читайте також:

Лікарі "швидкої" поставили Луценка на ноги для продовження суду

Луценко довів, що не давав доручень щодо свого водія (фото)

Свідок у справі Луценка перед судом зустрічався зі слідчим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: