Ув'язнений у СІЗО Волга вірить, що Януковича зіб'є ціну на газ

Дата публікації
Перегляди
1528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ув'язнений у СІЗО Волга вірить, що Януковича зіб'є ціну на газ

Василь Волга / Фото: Сегодня

Екс-голова Держфінпослуг переконаний, що президент вдало вибрав для цього час.

Президент Віктор Янукович надзвичайно вдало обрав момент для ревізії газових контрактів із Москвою.

Про це письмово із Лук'янівського СІЗО, де його утримують, в інтерв'ю "Газеті по-українськи" заявив екс-голова Держфінпослуг Василь Волга.

"Думаю, Януковичу вдасться добитися оптимальної ціни на газ. Влада стала ефективною та динамічною. На порядку денному стоїть питання соціалізації української економіки через зміну способу розподілу результату економічних процесів. На сьогодні він розподіляється так: у першу чергу — корпорації та їх засновники, в другу — держава, в третю — громадянин. А має бути навпаки — громадянин, держава, корпорації", - сказав він.

Волга вірив у те, що Янукович поставив перед собою завдання відсунути від влади крупний капітал, корпорації та будувати соціальну державу.

"Напередодні виборів декілька разів зустрічався з Януковичем. Розмови були тривалі — від години до 3. Впевненості в побудові успішної держави додала його інавгураційна промова. В ній були слова про те, що президент завершить 20-річний невдалий експеримент з побудови країни дикого капіталізму, а влада, зрештою, повернеться обличчям до простої людини. Але вийшло трохи не так. Корпорації дійсно припинили впливати на владу — вони владою стали. Український уряд — найбагатший уряд Європи, якщо дивитися на кількість міністрів-мільярдерів. Я був єдиною людиною в цьому уряді, яка не є власником великих корпорацій чи бодай маленького бізнесу. Але досвід, який я отримав за півтора року роботи, безцінний", - зауважив Волга.

Нагадаємо, 19 липня Генпрокуратура і Служба безпеки України затримали Волгу за підозрою в корупції. Колишньому голові Держфінпослуг інкримінують одержання 0,5 млн доларів хабара.

У вересні Генпрокуратура порушила другу кримінальну справу проти Волги за підозрою в призначенні свого водія на посаду головного фахівця одного з відділів відомства. З 20 липня він перебуває під арештом.

Печерський райсуд продовжив утримання під вартою Волги до 20 листопада.

Читайте також:

Волга говорить, що йому обіцяли звільнення в обмін на визнання провини

Небо в клітинку: як живеться VIP-в'язням країни

Волга: Арешт – не найгірше з того, що могло зі мною статися

Волгу хочуть посадити за водія, як і Луценка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація