Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Молодець! Бачте, як гарно поступив". Колишні сусіди розповіли про родину "кілера" Бабченка

Цимбалюки виїхали з Хмельниччини 15 років тому.

"Кілер" російського журналіста Аркадія Бабченка Олексій Цимбалюк родом із Хмельниччини. Він виріс у місті Старокостянтинів. Сусіди кажуть, мама працювала вчителькою у місцевій школі, батько – агрономом. Сусіди згадують, у дитинстві Олексій був звичайним хлопчиськом. Пані Наталія, яка живе через дорогу від будинку Цимбалюків, каже, що в дитинстві часто гралися разом.

"Он ворота. Ну, вони виїхали, вже роки пройшли. В дитинстві ми говорили на нього Альошка. Можна сказати, ми росли разом. Мама у нього вчителька, ну, і сестра старша. Вони виїхали 2003 року до моря. Він учився десь у Шепетівці, женився і там вони були. Не знаю. Мати продала хату", - говорить сусідка Наталія.

"Альошка, я читала в газеті, десь батюшкою працює. В дитинстві він добра була дитина, нікого не бив. Не сварився, поступив вчитися, одружився там десь у Шепетівці", - каже сусідка Галина.

Сусіди кажуть, після смерті батька (його вбили, заступився за хлопчика, у якого старший хлопець хотів відібрати велосипед) матір Цимбалюка переїхала жити до доньки в Одеську область. Відтоді про них нічого не чули. Їхню хату купив пан Олег.

"Купив будинок Цимбалюків 2003 року. Його мама тут сама проживала. 15 років тому вона продала цю хату і переїхала до дочки в Одеську область. Він чи монах чи архімандрит. Я його кілька разів у житті бачив у 90-х роках, ми не пересікалися", - говорить Олег.

Відео"Замовник" та "організатор вбивства" Бабченка дружать вже багато років

Генпрокурор і голова СБУ розповідали дипломатам країн "Великої сімки", що інсценування вбивства Бабченка було чи не єдиною можливістю попередити злочин, отримати докази та дані про інших потенційних жертв. В цій історії, окрім самого Бабченка, поступово розсекречуються і інші фігуранти - псевдокілер Олексій Цимбалюк, організатор Борис Герман і замовник Вячеслав Пивоварник.

"Замовник" та "організатор вбивства" Бабченка дружать вже багато років

Сусіди від ТСН дізнаються, що Олексій і є той самий кілер, який повинен був убити російського журналіста Аркадія Бабченка. Але пішов на співпрацю з СБУ.

"Ми в шоці! Дитинство його тут проходило, а далі ми не знаємо. Вони тут ні з ким не спілкувалися. Дякувати Богу, що так все склалося", - каже сусідка Галина.

"Молодець! Бачте, як гарно поступив", - говорить сусідка Оксана Атласюк.

"Це взагалі як подвиг, гроші не взяв. Йому ж давали там 15 тисяч чи скільки. Молодець", - каже сусід Віктор Атласюк.

Олена Кузнєцова

Нагадаємо, ввечері 29 травня у Києві поліція повідомила про нібито замах  на російського журналіста Аркадія Бабченка. Від отриманих поранень, за даними правоохоронців, чоловік помер у кареті швидкої допомоги.

Наступного дня, 30 травня, під час брифінгу голови СБУ Василя Грицака "убитий" Бабченко з'явився на публіці. Він заявив, що його "вбивство" було інсценовано спецслужбами, щоб затримати замовника. Силовики затримали підозрюваного в організації замаху на Бабченка у Києві. Прізвище чоловіка назвав Шевченківський райсуд столиці - ним виявився Борис Герман. За даними адвоката підзахисного Євгена Солодка, Герман - виконавчий директор українсько-німецького підприємтсва "Шмайсер", що виготовляє зброю. Суд обрав йому запобіжний захід - два місяці під вартою без права застави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції