Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молодик застрелив товариша, бо той забороняв сідати п'яним за кермо

Друзі загиблого підозрюють, що вбивця може уникнути справедливого покарання.

Чоловік, який застрелив приятеля на Полтавщині, може уникнути відповідальності за скоєний злочин. Друзі загиблого побоюються, що через зв'язки вбивці в міліції та прокуратурі винного не буде покарано, йдеться в сюжеті ТСН.

Інцидент стався в Гадячі на березі річки під час зустрічі випускників. Свідки кажуть, що вбивця поцілив у свого товариша з дробовика через те, що той забороняв йому сідати п'яним за кермо.

Куля наскрізь пробила дерев'яні двері і смертельно травмувала 31-річного чоловіка. Дріб з мисливської рушниці влучив Павлу у живіт. Чоловіка на руках перенесли до машини й відвезли у лікарню. Медики прооперували потерпілого, але за дві години він помер.

Очевидці розповідають, чоловіки увесь вечір вели себе мирно, сварка виникла на порозі. Про 27-річного стрілка кажуть: хлопець з норовом, та ще й зв'язків у нього вдосталь. Відтак друзі загиблого бояться, що справу спробують "зам'яти" або ж перекваліфікувати на самостріл чи необережне поводження зі зброєю.

"У нього в батька заступник начальника міліції – кум, зампрокурора – хрещений цього хлопця. І є побоювання, що він уникне покарання. Вже було кілька приводів, він стріляв по людям – по ногам – і ні за що не був покараний", - розповів товариш загиблого Віталій Сергієнко.

У міліції ці факти не підтверджують, але й не заперечують. Кажуть, підозрюваний дійсно притягувався до відповідальності – адміністративної. Та нині його заарештували, зброю вилучили, а пом'якшувальних обставин у цій справі бути не може.

"Фактично зразу була порушена стаття про навмисне вбивство", - запевняє керівник Гадяцьго РВ міліції Володимир Пархоменко.

Її санкція – від 8 до 12 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції