Москаль про позов Ющенка: він в мене виграє, коли рак на горі свисне

Москаль про позов Ющенка: він в мене виграє, коли рак на горі свисне

Геннадій Москаль

Депутата здивувало, що Ющенко оцінив свою честь та гідність в одну гривню.

Народний депутат Геннадій Москаль впевнений, що виграє справу проти екс-президента Віктора Ющенка. Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Нагадаємо, Ющенко звернувся до Київського райсуду міста Сімферополя із позовною заявою проти Геннадія Москаля. Він заявляє, що розповсюджена нардепом інформація про нібито бажання Ющенка отримати громадянство США "ганьбить його честь, гідність i ділову репутацію, є недостовірною та не відповідає дійсності".

"Він (Ющенко) у мене суд виграє, коли рак на горі свисне", - заявив Москаль.

Депутата здивувало, що Ющенко оцінив свою честь та гідність в одну гривню.

"Ну, напевно він і вважає, що вони коштують саме стільки. Але я рахую, що це завищена ціна. Я вважаю, що його честь і гідність не варті нічого – нуль копійок. І чого судитися, якщо не має честі і гідності? Це абсолютно безперспективна справа", - зазначив Москаль.

Крім того, на думку Москаля, Ющенко подав позов не до того суду.

"Яке я відношення маю до Київського районного суду Сімферополя? Я там не проживаю і не зареєстрований у тому місті. Я був там прописаний, коли працював у Криму… Я не буду їздити до Криму, та й суд Сімферополя не буде розглядати цю справу", - заявив нардеп.

Нагадаємо, що місяць тому Москаль на персональному сайті народного депутата розмістив інформацію про те, що екс-президент нібито подав документи для отримання дозволу на проживання у США, щоб у подальшому отримати громадянство цієї країни.

Пізніше Москаль заявив, що родина Віктора Ющенка купила віллу на околицях Чикаго, а сам екс-президент отримав грін-карту, яка дає дозвіл на проживання в США.

Читайте також:

Москаль вважає нинішню міліцію головним торговцем зброєю

Москаль каже, що вирок Тимошенко на своїй "шкурі" відчують олігархи

У Могильова запевняють, що Москаль поспішив із закриттям "справи педофілів"

Повʼязані теми:

Наступна публікація