Росія сподівається на повернення "пробачених" боргів Тимошенко

Міноборони Росії готове відстоювати свою позицію в судах.

Міністерство оборони Російської Федерації має намір домагатися погашення боргу корпорації Єдині енергетичні системи України, заявив голова Міноборони Росії Анатолій Сердюков.

"Борг, безумовно, є. І ви знаєте, що ми вже кілька років перебуваємо у судовому процесі. Безумовно, ми сподіваємося (на результативне рішення - ред.), і будемо відстоювати свою позицію в судах", - сказав Сердюков на прес-конференції в Києві.

Як повідомлялося, стосовно Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України на бюджет України. Як відомо, Тимошенко очолила корпорацію ЄЕСУ в 1995 році.

В СБУ наголошують, що підставою для порушення нової справи проти Тимошенко став лист Міноборони Росії Кабінету міністрів України, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ на суму $ 405,5 млн.

У той же час міністр юстиції Олександр Лавринович в червні заявляв, що в Міністерстві фінансів немає ніякої інформації, яка б підтверджувала надання державних гарантій за зобов'язаннями корпорації ЄЕСУ.

Згодом генерал-полковник, начальник Головного управління міжнародної військової співпраці Міністерства оборони РФ в 1996-2001 роках Леонід Івашов заявив, що Росія, по суті, пробачила борг корпорації "Єдині енергетичні системи України", закривши справу проти Юлії Тимошенко на початку 2000-х років.

Також ЗМІ повідомляли, що для Москви використання листів російського міністра для порушення нової кримінальної справи стосовно Юлії Тимошенко стало великою несподіванкою.

Читайте також:

Росія у другій справі проти Тимошенко бачить лише борг

Тимошенко попросила СБУ призначити захисником у новій справі Власенка

Богословська відхрещується від листа Мін 'юста, що виправдовує Тимошенко

В уряді ще влітку заявляли, що Україна не брала на себе борги ЄЕСУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: