Розроблено повітряний транспорт майбутнього - автобус-хмара

За ідеєю дизайнера, пасажири могли б підніматися на "хмару", сходами під час стоянок, а в дорозі просто сидіти на кулях і пливти за вітром.

Уродженець Португалії, який працює в Нью-Йорку, запропонував відродити подорожі в первозданному вигляді - коли люди вирушали в дорогу, нікуди не поспішаючи і не знаючи, куди вони прибудуть.

"Чому ми завжди пересуваємося на високій швидкості? Чому все знаємо наперед? Чому люди вирушають в дорогу і повертаються в стислі терміни? Сьогодні все вирішено, і всі завжди бігають. Час переглянути саме поняття "подорож" та насолоджуватися нею відповідним чином", - каже дизайнер Тьяго Баррос.

Його проект "хмара, що рухається" (Passing Cloud) - сталева конструкція із закріпленими на ній повітряними кулями, між якими натягнута нейлонова тканина.

Щось на зразок дирижабля, за формою нагадує хмару і має таку саму поведінку: Passing Cloud рухається зі швидкістю вітру і за його напрямком, зазначає дизайнер.

За ідеєю Тьяго, пасажири могли б підніматися на "хмару", сходами під час стоянок, а в дорозі просто сидіти на кулях.

"Це унікальна подорож, плавання в атмосфері на хмарі, з відкритим графіком і невідомим кінцем. Це подорож, яка стає долею", - поясниі Баррос. 

Passing Cloud являє собою інноваційний і екологічно чистий вид транспорту, який не вимагає сталевих рейок або бетонних шосе.

За словами дизайнера, потенційно "хмари" можуть вкрити всю Землю практично безкоштовно і за допомогою вітру.

Читайте також:

Вчені створили підводний плащ-невидимку (відео)

Український вчений винайшов шкарпетки від безсоння

В Японії сконструювали мотоцикл-унітаз на фекаліях

Для чоловіків вигадали спосіб "завагітніти" (фото, відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: