Московський патріархат пропонує судити пліткарів за чутки про кінець світу

Дата публікації
Перегляди
3310
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Московський патріархат пропонує судити пліткарів за чутки про кінець світу

УПЦ МП пропонує давати терміни за чутки про кінець світу / Фото: NASA

Серед прихожан церкви помітна нервозність, через "масовану істерію в ЗМІ".

Українська православна церква Московського патріархату не схвалює істерії навколо чуток про кінець світу 21 грудня 2012 року.

Про це "Коментарям" заявив глава прес-служби Донецької єпархії протоієрей Георгій Гуляєв.

За його словами, чутки про кінець світу провокують у деяких людей споживчі якості. "Ставлення православної церкви таке, що в будь-якому разі це станеться. Але необачно призначати якусь дату, якщо вона не вказана у Священному Писанні. З одного боку трагічні події можуть спонукати людину до покаяння, але багато можуть подумати, що залишилося пару тижнів, і потрібно за цей час напитися, наїстися, накупувати товарів", - відзначив він.

Гуляєв додав, що ставлення церкви до інформації про близький кінець світу характеризується принципом - "не заперечуй і не сприймай". При цьому він підкреслив, що серед прихожан церкви помітна нервозність, через "масовану істерію в ЗМІ".

"Не можна сказати, що з'явився наплив парафіян, але відчувається нервозність. Оскільки в ЗМІ триває масована атака, істерія, і люди думають, а раптом це правда, раз сказав, якийсь вчений. Хоча цього вченого ніхто не бачив. Зараз взагалі складно відрізнити новини від фейків, а записи в блогах видаються за журналістські розслідування. Можливо, тим, хто розповсюдив таку інформацію варто дати умовні терміни, щоб надалі не кортіло", - заявив Георгій Гуляєв.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3310
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація