Музей Булгакова закрили на невизначений термін

Дата публікації
Перегляди
1553
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Музей Булгакова закрили на невизначений термін

Музей Булгакова на Андріївському узвозі, 13 припинив роботу / Фото: tourvkiev.ru

Музей закривають через ремонт Андріївського узвозу.

У Києві музей Михайла Булгакова на Андріївському узвозі, 13 з 27 березня припинив роботу. Про це заявив депутат Київської міськради голова комісії з питань культури й туризму Олександр Бригинець.

На його думку, немає жодної причини так зненацька припиняти роботу музею.

"Впевнений, що немає жодної причини так нахабно й зненацька припиняти роботу музею, який закривають через ремонт Андріївського узвозу, хоча сама по собі ідея закривати будинки через ремонт проїзної частини - безглузда. Крім того, гостям столиці доведеться повертатися додому й усе через бездумні дії київської влади, що не попередила музей про можливе закриття", - заявляє Бригинець.

За його словами, колектив кілька місяців збирав заявки на екскурсії в період весняних канікул всіх шкіл країн СНД і Києва, а тепер екскурсії доводиться скасовувати на невизначений період, оскільки дату поновлення роботи музею не повідомляють.

Нагадаємо, Київська міська держадміністрація закрила рух Андріївським узвозом для автотранспорту до червня 2012 року. Обмеження руху пов'язано з ремонтом, реставрацією, благоустроєм, реконструкцією інженерних мереж, ремонтом пішохідних тротуарів і проїзної частини узвозу, а також озелененням і благоустроєм вулиці.

Завершити роботи заплановано до початку чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Музей Булгакова у безстрокову відпустку

Музей Булгакова у безстрокову відпустку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1553
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація