Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВС і "Правий сектор" повідомили про "мирний" договір

Сторони домовилися про регулярний взаємообмін інформацією.

Захищати Україну і боротися проти терористичної загрози Міністерство внутрішніх справ тепер буде пліч о пліч з активістами "Правого сектору".  Сьогодні сторони домовилися про співпрацю у регулярному обміні інформацією і захисті України від терористів в рамках чинного законодавства.
 
Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
 
Під час зустрічі, Арсен Аваков і речник "Правого сектора" Борислав Береза, обговорили  питання щодо обмеження незаконного трафіку зброї із зони АТО в інші області країни та питання співпраці.
 
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков з повагою ставиться до вкладу членів організації "Правий сектор" в боротьбі з тероризмом. Але разом з тим міністр МВС в черговий раз акцентував увагу офіційного представника організації "Правий сектор" на необхідності легалізації своїх бажаючих захищати незалежність та єдність України зі зброєю в руках", - написав радник міністра внутрішніх справ.
Нагадаємо, раніше військово-політичний рух "Правий сектор" вимагав від президента Петра Порошенка "навести лад в структурах звільнивши "одіозних представників антиукраїнських сил з посад в МВС та розпочати розслідування їхньої злочинної діяльності".
 
У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дану заяву назвав "самопіаром".

Залиште свій коментар

Вибір редакції