Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВС заблокувало прохід хресного ходу Києвом

За словами міністра МВС, безпека громадян - вище релігійних ритуалів.

Міністерство внутрішніх справ України вирішило заблокувати хресний хід у Києві.

Про це міністр внутрішніх справ повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За словами міністра, він не керується категоріями релігійних ритуалів, а керується в першу чергу категоріями пріоритету громадської безпеки.

"Саме тому, сьогодні, отримавши відповідну інформацію, у порядку запобігання можливих терористичних погроз і провокацій навколо хресного ходу православної церкви (мп) - мною були дані вказівки втрутитися в порядок анонсованого організаторами ходу містом Києвом. Виявлені з ранку муляжі мін і реальні бойові закладки з гранатами - за запланованим маршрутом прямування - не залишили у нас сумнівів у реальності погроз і провокацій", - повідомив Аваков.

Він зазначив, що силами Національної поліції і Національної гвардії МВС заблокував прохід ходу вулицями Києва.

За його словами, безпека - громадян -вище релігійних ритуалів.

Нагадаємо, що раніше невідомі попереджали про замінування на шляху хресної ходи Московського патріархату.

Наразі "хід" відновив рух до столиці України. Своєю чергою, поліція перевіряє всі автомобілі з некиївськими номерами.

Раніше Бориспільська міськрада заборонила хресний хід Української православної церкви Московського патріархату через місто.

Як повідомлялося раніше, всеукраїнський хресний хід стартував на сході України від 3 липня зі Свято-Успенської Святогірської лаври, а на заході України – 9 липня через Свято-Успенської Почаївської лаври.

Також відомо, що Харківська єпархія Української православної церкви Московського патріархату проводила "хресний хід за мир" у Харкові. Як інформували місцеві видання, у місті частково був обмежений рух транспорту. У соцмережах з'явилися фото із ходи, на яких видно, що, окрім церковних символів, учасники несуть георгіївські стрічки та значки із зображенням Миколи II.

Залиште свій коментар

Вибір редакції