МВС заблокувало прохід хресного ходу Києвом

За словами міністра МВС, безпека громадян - вище релігійних ритуалів.

Міністерство внутрішніх справ України вирішило заблокувати хресний хід у Києві.

Про це міністр внутрішніх справ повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За словами міністра, він не керується категоріями релігійних ритуалів, а керується в першу чергу категоріями пріоритету громадської безпеки.

"Саме тому, сьогодні, отримавши відповідну інформацію, у порядку запобігання можливих терористичних погроз і провокацій навколо хресного ходу православної церкви (мп) - мною були дані вказівки втрутитися в порядок анонсованого організаторами ходу містом Києвом. Виявлені з ранку муляжі мін і реальні бойові закладки з гранатами - за запланованим маршрутом прямування - не залишили у нас сумнівів у реальності погроз і провокацій", - повідомив Аваков.

Він зазначив, що силами Національної поліції і Національної гвардії МВС заблокував прохід ходу вулицями Києва.

За його словами, безпека - громадян -вище релігійних ритуалів.

Нагадаємо, що раніше невідомі попереджали про замінування на шляху хресної ходи Московського патріархату.

Наразі "хід" відновив рух до столиці України. Своєю чергою, поліція перевіряє всі автомобілі з некиївськими номерами.

Раніше Бориспільська міськрада заборонила хресний хід Української православної церкви Московського патріархату через місто.

Як повідомлялося раніше, всеукраїнський хресний хід стартував на сході України від 3 липня зі Свято-Успенської Святогірської лаври, а на заході України – 9 липня через Свято-Успенської Почаївської лаври.

Також відомо, що Харківська єпархія Української православної церкви Московського патріархату проводила "хресний хід за мир" у Харкові. Як інформували місцеві видання, у місті частково був обмежений рух транспорту. У соцмережах з'явилися фото із ходи, на яких видно, що, окрім церковних символів, учасники несуть георгіївські стрічки та значки із зображенням Миколи II.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: