На будівництво доріг в Україні виділять 16 млрд гривень – Порошенко

Гроші візмуть з перевиконання митних надходжень. 

2017 року на будівництво доріг виділять рекордну суму в 16 мільярдів гривень. Про це 12 липня заявив президент України Петро Порошенко під час свого робочого візиту на Сумщину.

Гарант висловив сподівання, що 13 липня Верховна Рада ухвалить зміни до бюджету, які розширять інвестиційний потенціал України і дозволять перераховувати перевиконання надходжень від митниці на будівництво українських доріг.

Порошенко додав, що за 5 місяців цього року до бюджету Сумщини надійшло більше 300 млн гривень в рамках експерименту на будівництво доріг.

"Ми впевнені, що більше 16 млрд гривень лише цього року в Україні буде спрямовано на дорожнє будівництво там, де це ніколи не робилось. Щоб люди відчули, що в нас є ресурси для цього, незважаючи на те, що ми змушені різко збільшити фінансування сектору оборони та безпеки", - наводить цитату президента його прес-служба. 

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що на будівництво та ремонт українських доріг будуть виділені додаткові кошти. Він озвучував суму у 5,6 млрд гривень. 

Залиште свій коментар