На Херсонщині затонула баржа: у воду потрапила нафта

Нафтова пляма сягнула шести кілометрів.

На Херсонщині в акваторії Каховського водосховища між селами Каїри та Василівка потонула самохідна баржа, з якої у воду вилились нафтопродукти.

Про це повідомила прес-служба управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області.

"5 жовтня 2017 року о 6 годині ранку на акваторії Каховського водосховища між с. Каїри та с. Василівка Херсонської області потонула самохідна баржа "Александр Житник", внаслідок чого стався розлив нафтопродуктів. З метою з'ясування причин розливу нафтопродуктів та встановлення винних осіб, оперативною групою у складі представників державних інспекторів відділу охорони водних біоресурсів Херсонрибоохорони та Державної екологічної інспекції у Херсонській області проведено огляд місця події та відібрані проби води. По факту встановлено, що пляма нафтопродуктів спостерігається довжиною 6 кілометрів та шириною 50-100 метрів і вона рухається в напрямку до смт Велика Лепетиха Херсонської області", - йдеться у повідомленні.

Здійснюється моніторинг стану водних біоресурсів на цій ділянці Каховського водосховища.

Нагадаємо, в Омській області Росії теплохід зіткнувся з баржею. Вже відомо про загибель 6 людей, ще 14 отримали травми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції