На Хрещатику - 1000 міліціонерів, прихильники Тимошенко постійно прибувають

Дата публікації
Перегляди
1865
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Хрещатику - 1000 міліціонерів, прихильники Тимошенко постійно прибувають

Беркут під Печерським судом. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Під Печерським судом зібралося більше 1000 міліціонерів, прихильників Тимошенко - близько 1000, але вони постійно прибувають.

Представники правоохоронних органів перекрили столичну вулицю Хрещатик на підступах до Печерського райсуду, де зачитуватимуть вирок Юлії Тимошенко.

Журналісти, яким рішенням суду дозволено висвітлювати процес, станом на 8:20 не можуть потрапити не тільки до будівлі суду, а навіть до внутрішнього двору.

Така ж ситуація відбувається у сусідній підворотні, через яку до подвір'я суду намагаються потрапити народні депутати та представники преси.

Працівники "Беркуту" повністю заблокували підворотню, весь час викликаються додаткові наряди, що не дозволяє нікому потрапити всередину.

Правоохоронці мотивують свої дії тим, що і в залі суду, і на подвір'ї вже немає вільного місця – і потрапити туди змогли тільки ті, хто "займав чергу з 12 години ночі".

Юлію Тимошенко привезли до суду о 7:45. Вже на той час там збиралися її прихильники. За даними агенції, о 7:30 пресу пускали у двір біля суду.

ВИРОК ТИМОШЕНКО: ПОКАРАТИ НЕ МОЖНА ПОМИЛУВАТИ

О 9.00 суддя Родіон Кірєєв почне зачитувати вирок у справі щодо перевищення екс-прем'єром Тимошенко повноважень під час укладення газових контрактів із Росією у 2009 році.

Міліція посилила охорону Печерського райсуду у зв'язку з заявами про можливі теракти, повідомив начальник прес-служби ГУ МВС у Києві Володимир Поліщук.

"У зв'язку з тим подіями, про які писали ЗМІ, зараз біля суду, враховуючи і автобуси, десь близько 1000 міліціонерів", - сказав він.

Біля суду зібралося і до 1000 прихильників Тимошенко. Люди постійно прибувають

Крім наметів, встановлених раніше на вулиці Хрещатик біля суду, на ранок 11 жовтня на протилежному боці Хрещатика встановлено також близько 18 наметів прихильників та огороджене наметове містечко противників.

Вздовж вулиць Хрещатик та Богдана Хмельницького стоять численні автобуси міліції.

Станом на ранок 11 жовтня на Хрещатику, де розташовано суд, перебувають близько 20 автобусів з працівниками спецпідрозділу "Беркут". Напередодні ввечері міліція перегородила непарний бік вулиці Хрещатик, розділивши учасників акції "за" та "проти" засудження Тимошенко залізними щитами.

Оголошення вироку транслюватиметься наживо. Однак заборонена присутність у залі будь-яких сторонніх осіб, окрім журналістів.

Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО від початку серпня. Колишнього главу уряду та лідера опозиції звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією, внаслідок чого, за твердженням обвинувачення, Україна зазнала збитків на суму понад півтора мільярда гривень.

Прокуратура вимагає для екс-прем'єра покарання – сім років позбавлення волі. Натомість опоненти чинної влади називають цей суд політичною розправою над лідером опозиції.

Читайте також:

Тимошенко в СІЗО добралася до Facebook

Тимошенко замінили тюремну баланду на спеціальний режим харчування

У БЮТ впевнені, що Янукович пообіцяв Заходу звільнити Тимошенко

Гадалки розійшлися у прогнозах щодо долі Тимошенко

На Хрещатику - 1000 міліціонерів, прихильники Тимошенко постійно прибувають

На Хрещатику - 1000 міліціонерів, прихильники Тимошенко постійно прибувають

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1865
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація