На Кіровоградщині пес напав на 7-річного господаря під час гри

Дата публікації
Перегляди
2028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Кіровоградщині пес напав на 7-річного господаря під час гри

Хлопчику довелося зашивати обличчя.

На семирічного хлопчика напав власний пес. Сталось це на Кіровоградщині. Улюблениця родини - семимісячний маламут Нора - вкусила дитину за обличчя так, що у майбутньому може знадобитися пластична операція. Причини раптової агресії цуценяти господарі не розуміють. За ним спостерігають ветеринари, щоб виключити сказ.

Хлопчик вже посміхається і мріє якнайшвидше виписатися з лікарні, бо вдома чекають улюблені друзі. Лише про про свого друга-собаку Максим воліє не згадувати. Психологи кажуть, шрами у душі дитини не менші, ніж на обличчі.

Того дня поки мати на була роботі, Максим залишився вдома із старшою сестрою і цуценям маламута Норою. Раптово собака налетів на хлопчика. Обличчя Максима було суцільною раною. Нора розірвала йому щічки та прокусила носову перетинку.

«Вона гралась м’ячиком. Він хотів в неї забарати м’ячик, щоб погратись. А вона в той час взяла його і гризнула», - розповідає сестричка Максима.

Хлопчика відвезли в лікарню, де його одразу прооперували. За Норою нині спостерігають ветеринарні лікарі, щоб виключити сказ.

На цей час цуценя прив’язали на шворку у дворі. Нора, яка виросла у теплій хаті, сумує і не розуміє, за що її так покарали. Що то був за напад агресії господарі досі не розуміють.

Пояснення мають фахівці. Кажуть, що, купуючи цуценя, власники не врахували особливостей цієї породи і неправильно його виховували.

«Маламут - важка собака, це незлий собака щодо людей, це тварина досить лояльно налаштована, але ця собака має необхідність великих фізичних навантажень, дуже добре накопичує цю енергію, яка переростає в негатив», - розповідає спеціаліст з корекції поведінки домашніх тварин.

Цей негатив Нора й виплеснула на слабшого і нема гарантії, що подібне не повториться у майбутньому. Тому рідні Максима вирішили віддати собаку у руки тих, хто знає особливості породи і здатен дати їй раду.

Сьогодні Максиму знімуть шви і, можливо, цього тижня випишуть з лікарні. Медики зробили все, щоб шрами на його обличчі згодом стали непомітними. Але чи знадобиться хлопчику пластична операція, буде відомо за рік. 

Наступна публікація