Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кіровоградщині поховали трьох спецпризначенців, яких ідентифікували за ДНК

Чоловіків поховали у закритих трунах.

Кіровоград попрощався із трьома бійцями третього окремого полку спеціального призначення. Двоє з них загинули ще 15 липня під Ізвариним, третій – 29 липня біля Сніжного. Однак для ідентифікації тіл знадобилася експертиза ДНК. Її результати отримали лише напередодні, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спецпризначенці=розвідники Максим Вербовий, Дмитро Рябий, Лев Панков були ровесниками української Незалежності і віддали свої життя, щоб її відстояти.

Троє розвідників перебували у зоні АТО з перших днів цієї неоголошеної війни. Разом із побратимами звільняли Донецький аеропорт, утримували краматорський. Загинули ж від артобстрілу з території Росії.

Труни із тілами загиблих пронесли повз прохідну військової частини, де вони служили. Провести героїв в останню путь прийшло близько тисячі містян. Рідні, друзі та земляки загиблих не стримували сліз.

Поховали військових на їхній малій батьківщині: в Олексіївц Бобринецького району, у Малій Висці та Добровеличківці. У Кіровограді ж містяни з власної ініціативи на місці статуї Леніну влаштували пам‘ятник героям-спецпризначенцям.

За офіційними даними, третій полк спеціального призначення втратив 23-х своїх бійців.

Нагадаємо, що раніше Волинь отримала девʼять "вантажів 200": деяких бійців поховали у закритих трунах

Кореспондент ТСН Олена Шворак.

ВідеоУ Кіровограді поховали трьох бійців 3 окремого полку спецпризначення

Залиште свій коментар

Вибір редакції