На Київщині люди живуть по вуха у смітті

Дата публікації
Перегляди
2330
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині люди живуть по вуха у смітті

Сміття до села звозять незаконно

Сміття - не проїде

Мешканці села Трипілля, що на Київщині, більше не пускають сміттєвози на місцевий полігон. Звалище, якому майже сорок років, допекло їм до печінок. Його закривала санепідемстанція, суд, власникам погрожувала прокуратура. А відходи – як возили, так і возять, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Люди не п'ють воду із криниць поблизу звалища уже кілька років. Надто велика імовірність, що фільтрат з полігону просочується у землю. Добре, що хоч є центральний водогін. Втім, він не рятує від смороду сміттєвозів. Селяни нарешті зібралися і один з них таки не пустили.

Читайте також: Київське звалище щодня душить смородом ціле село і зробило там воду жовтою

Селищний голова показав свої скарги на звалище до прокуратури. І відписки від неї. Каже, що власники смітника відшкодовують Трипіллю в тридцять разів менше, ніж завдають шкоди. Втім, він ще не визначився, що ліпше: закрити біду, чи брати з неї більше грошей.

Директор полігону переконаний, що воно безпечне. Каже, що останнім часом ще й благоустрій зробили: огорожа, трактор.

Читайте також: Українці викидають на смітник батарейки, які труять воду та провокують рак

А от у прокуратурі, яка таки зацікавилася відходами, стверджують, що посада керівника звалища - давно незаконна і в нього будуть проблеми. Виявляється, суд рік тому закрив полігон і покарав посадовців двох районів. Тож сьогодні він – стихійний. Втім, на цьому повноваження прокуратури скінчилися. Мовляв, прокурор немає чергувати на полігоні. Для цього є і представники міліції.

Прокурор радить селянам не пікети влаштовувати, а на приїзд коженого сміттєвоза викликати міліцію. Тоді фактів точно назбирається, щоб за псування екології когось і посадити.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Мешканці села під Києвом заборонили звозити їм сміття

Мешканці села під Києвом заборонили звозити їм сміття

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2330
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація