На літаки Медведчука та його партнера Козака наклали санкції - ЗМІ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На літаки Медведчука та його партнера Козака наклали санкції - ЗМІ

Associated Press

Наразі літаки перереєстровані в Молдові.

У минулу п'ятницю, 29 січня, на літаки лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука і його партнера Тараса Козака, якому номінально належать телеканали "112 Україна", NewsOne і Zik, наклали санкції.

Про це повідомляє видання Дзеркало тижня з посиланням на Службу безпеки України.

Зазначається, що літаки були перереєстровані в Молдові після того, як Сполучені Штати повідомили про наімри ввести санкції проти Віктора Медведчука. Він разом з Козаком на цих суднах літав до Росії, прямі перельоти до якої заборонені. 

Після накладення санкцій ці літаки не можуть більше входити до повітряного простору України, здійснювати посадки на її території, брати пасажирів тощо.

Нагадаємо, в Україні заборонили мовлення трьох телеканалів, пов'язаних із Віктором Медвечуком. Йдеться про "112 Україна", NewsOne і Zik. Напередодні ввечері Володимир Зеленський ввів у дію відповідне рішення Ради Нацбезпеки і оборони. Воно на п'ять років запровадило санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака, який є номінальним власником цих трьох каналів. Загалом обмеження наклали на вісім його компаній.

Після публікації президентського указу кабельні провайдери один за одним почали блокувати трансляцію трьох телеканалів, але наразі вони продовжують спільно мовити в інтернеті. У самому медіахолдингу рішення Банкової назвали політичною розправою і вважають його незаконним.

Зеленський увів санкції проти "телеканалів Медведчука"

Зеленський увів санкції проти "телеканалів Медведчука"
Наступна публікація