На Луганщині безхатько-самаритянин врятував від загибелі покинуте немовля
Хлопчика він знайшов у парку - лікарі кажуть, що якби не чоловік, малюк би загинув.
Малюка врятував безхатько. Ілюстрація / © donbass.ua
На Луганщині в місті Алчевську безхатько врятував покинуте в парку немовля, повідомляє кореспондент ТСН.
Чоловік йшов парком, коли почув писк із колишнього туалету. Там побачив загорнутого в ганчір'я немовля. не мав мобільного, тож знайшовши малюка, побіг шукати когось, хто б міг викликати "швидку".
Лікарі встановили, що хлопчику п'ять днів. У нього були зневоднення та переохолодження.
Але нині життю малюка нічого не загрожує, бо допомогли вчасно. Але якби безхатько не викликав медиків, іще трохи, і малюк би загинув.
Кореспонеднт ТСН Олена Черняєва