На Луганщині безхатько-самаритянин врятував від загибелі покинуте немовля

Хлопчика він знайшов у парку - лікарі кажуть, що якби не чоловік, малюк би загинув.

Малюка врятував безхатько. Ілюстрація

Малюка врятував безхатько. Ілюстрація / © donbass.ua

На Луганщині в місті Алчевську безхатько врятував покинуте в парку немовля, повідомляє кореспондент ТСН.

Чоловік йшов парком, коли почув писк із колишнього туалету. Там побачив загорнутого в ганчір'я немовля. не мав мобільного, тож знайшовши малюка, побіг шукати когось, хто б міг викликати "швидку".

Лікарі встановили, що хлопчику п'ять днів. У нього були зневоднення та переохолодження.

Але нині життю малюка нічого не загрожує, бо допомогли вчасно. Але якби безхатько не викликав медиків, іще трохи, і малюк би загинув.

Кореспонеднт ТСН Олена Черняєва

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie