Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Луганщині на шахті “Золоте” стався прорив води

Припинено роботи з видобутку вугілля та зупинено проходження гірничих виробок.

На шахті “Золоте”, яка входить до структури ДП “Первомайськвугілля”, стався прорив шахтних вод, в результаті чого приплив води збільшився до 2 тис. м куб. на годину.

Про це інформує прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. 

"В результаті події було припинено роботи з видобутку вугілля та зупинено проходження гірничих виробок. Наявних потужностей шахти “Золоте” не вистачає для відкачування такого обсягу води, через що рівень затоплення продовжує зростати", - йдеться у повідомленні.

На шахті введено в дію план ліквідації аварії та встановлено цілодобове чергування керівництва шахти “Золоте” та ДП “Первомайськвугілля”. Вживаються заходи для прискорення закупівлі обладнання для посилення водовідливного комплексу шахти.

Фотогалерея На Донеччині загорілася шахта, є постраждалі (2 фото)

У керівництві компанії найбільш імовірною причиною значного збільшення обсягів води, яка надходить, вважають прорив води з затоплених шахт “Родіна” та “Первомайська”, які розташовані на окупованій території Луганської області та гідрологічно пов’язані з шахтою “Золоте”.

Нагадаємо, у березні сталася пожежа в шахті Запорізького залізорудного комбінату в селі Мала Білозерка Василівського району. У той час під землею на глибині до півкілометра перебували 80 шахтарів. Шестеро із них постраждали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції