Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп розповів, коли залюбки поспілкується із спецпрокурором Мюллером

Він пояснив своє бажання розмовляти зі слідчими впевненістю, що не зробив нічого поганого.

Глава Білого дому Дональд Трамп заявив, що залюбки поспілкувався би з офісом спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про зв’язки із РФ, але за умови, що до нього буде продемонстрована чесність.

Про це інформує CNN.

"Я б залюбки поспілкувався б, я би дуже хотів цього. Ніхто не хоче так поговорити, ніж я", - сказав президент. Також він додав, що адвокати відмовляють його від цієї співбесіди.

Він пояснив своє бажання розмовляти зі слідчими впевненістю, що не зробив нічого поганого. Щоправда, президент сумнівається у неупередженості команди Мюллера, заявивши, що вона складається з демократів, а сам Мюллер служив директором ФБР здебільшого при президентові Обамі, хоча його і призначив на цю посаду президент Джордж Буш.

"Я хотів би піти (на зустріч зі спецпрокурором – ред.), мені хотілося б поговорити, але я мушу знати, що до нас ставитимуться по-чесному",- резюмував президент. 

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Раніше були оприлюднені майже півсотні запитань офісу спецпрокурора Роберта Мюллера до президента США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції