Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині хлопчик отримав глибокі опіки після падіння в окріп

Матір сама виховує чотирьох дітей.

На Львівщині дворічний хлопчик впав в каструлю з окропом. У нього 70% опіків тіла - обпечені тулуб, руки та ніжки, йдеться у ТСН.12:00.

Опіки дуже глибокі кажуть медики, Іванко зараз в реанімації. Мама хлопчика хотіла випрати одяг, нагріла води. Коли відволікалася, дитина вскочила в окріп.

"Дитина впала у баняк з гарячою водою, я хотіла прати одяг, поставила баняк і вийшла на вулицю, а він за той час упав в баняк з окропом", - зі сльозами каже матір.

Дворічний Іванко зараз на штучній вентиляції легень, його стан критичний, кажуть лікарі. Мама хлопчика сама виховує четверо дітей, батько з ними не живе.

"У вкрай важкому стані, великий об'єм опіку до 70% тіла, на штучній вентиляції легень", - коментує стан дитини завідувач відділення 8-ї клінічної лікарні Львова Віктор Пижевський.

Відео На Львівщині дворічний малюк упав в каструлю з окропом

У нього 70 % опіків тіла: обпечені тулуб, руки та ніжки. Опіки дуже глибокі, кажуть медики, Іванко зараз в реанімації. Мама хлопчика хотіла випрати одяг, нагріла води. Відволікалася, і дитина вскочила в окріп. Дворічний Іванко зараз на штучній вентиляції легень, його стан критичний, кажуть лікарі. Мама хлопчика сама виховує четверо дітей, батько з ними не живе. Зараз сім'я просить фінансової допомоги у благодійників.    

На Львівщині дворічний малюк упав в каструлю з окропом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції