На Львівському хімзаводі стався вибух: чи є загроза для людей

На Львівському хімзаводі стався вибух: чи є загроза для людей

Постраждалих внаслідок вибуху немає.

На Львівському хімзаводі стався вибух. Вибухова хвиля повибивала вікна в будівлі, постраждалих немає. 

Чи є загроза для людей — у сюжеті ТСН.Ранок.

Вибух пролунав близько 7 вечора. Займання не було, але диміло. Найближчі будинку від заводу розташовані всього за сотню метрів. Люди, які там мешкають, неабияк злякалися.

Потерпілих внаслідок вибуху немає. Лиш вибуховою хвилею у будівлі заводу вибило кілька вікон. У службі безпеки підприємства кажуть, що розірвало обладнання. За попередньою інформацією, це сталося через зношеність металу. 

Свідки розповідають, що одразу після вибуху на завод не впускали ані поліцію, ані рятувальників. Мовляв, приватна територія. Лише згодом екстрені служби таки змогли потрапити усередину й оглянути місце вибуху. Рятувальники заспокоюють - жодної небезпеки для людей нині немає. 

На Львівському хімзаводі стався вибух

На Львівському хімзаводі стався вибух

"За зовнішніми ознакам не було виявлено горіння. Одна зі стінок компресора не витримала теску, через це стався вибух. Працівниками ДСНС були проведені заміри небезпечних хімічних речовин. Небезпечних речовин не виявлено. Для людей жодної шкоди не буде", - запевняє заступник начальника Сихівського державно-пожежно рятувальної частини Роман Типа.

За словами рятувальників, нічого небезпечного на хімзаводі не виробляли. Там лише заправляли кисневі балон, які використовують у лікарнях.

Наступна публікація