Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після інциденту поліція примусила спалити птахів.

У Сумській області у Великописарівському районі невідомі жорстоко вбили трьох лебедів.

Про це ТСН.ua повідомили місцеві жителі.

За словами Валентини Сорокопуд, після вбивства, птахів віднесли до сараю школи, де поліція сказала спалити їхні трупи.

Місцеві жителі переполохані, оскільки таке у них вперше. Загалом на озері жило шестеро птахів, проте трьох просто відстріляли посеред білого дня.

“Сьогодні убили лебедів, а завтра хтось випадково попаде із людей чи дітей, бо там поряд розташована джерельна вода, за якою ходять люди. Стоїть альтанка і іноді відпочивають діти”, – розповіла Валентина.

Інцидент стався на вихідних. Хтось стояв у кущах та відстрілював птахів із рушниці, можливо мисливської.

“У одного лебедя лапки пробиті, а у іншого на дзьобі поранення, усюди гільзи там лежали. Було всього шестеро птахів, а залишилося лише троє”, – у розпачі додала Сорокопуд.

Нагадаємо, лісничі Рахівського лісничого господарства Віктор Кабаль та його син Микола похизувались фотографіями вбитої карпатської рисі, яка внесена до Червоної книги. За словами користувача соцмережі Facebook Олександра Подобовця, Кабаль – власник місцевого готелю "У Кабаля" (або "Снігові вершини") на Драгобраті. Також він повідомив, що весь готель заставлений опудалами вбитих на полюванні звірів. Варто зазначити, що згідно з даними Червоної книги, в українських Карпатах лишились усього 350 особин рисі.

ВідеоПоліція відкрила кримінальне провадження через світлини лісничого з мертвою риссю

Залиште свій коментар

Вибір редакції