Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині вирішили святкувати Різдво двічі

У церкві переконують, що точної дати народження Христа не існує.

У єпархії Православної Церкви України на Волині на прохання вірян вирішили двічі святкувати Різдво, йдеться  в ТСН.12.00.

Тож віднині обидва дні - 25 грудня, 7 січня - будуть святковими, у храмах відбудуться богослужіння.

За словами митрополита Волинського Михаїла, у Євангеліє ніде не зазначено, коли саме народився Христос, відомо лише, що це було взимку. Водночас, священнослужитель зазначає, що різких дій щодо переходу від святкування 7 січня до 25 грудня робити не можна, бо це лише розколе суспільство.

Разом з тим, сьогодні у свято Миколая більшість міст України розпочинають святкові ярмарки і запалюють вогники на головних ялинках.

В Івано-Франківську місцеві школярі ввімкнули одночасно 2,5 тисячі ліхтариків - це найбільша кількість вогників, яку колись одночасно запалювали Україні. Таким чином діти встановили новий національний рекорд, який експерти одразу внесли до реєстру. З ліхтариками діти вишикувались у цифру 2020.

Тисячі вогників замерехтіли і на львівській ялинці. Її напередодні запалили у центрі міста. Заввишки новорічна красуня 17 метрів. Її місту подарував місцевий завод, бо гігантське дерево заважало на подвір"ї.

А от головну ялинку країни у столиці відкриють лише сьогодні. Вона традиційно встановлена на Софійській площі. Проте ярмарка зі святковими напоями і наїдками вже пригощає усіх бажаючих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції